náš príbeh

Atelier Chevrette

Vám predstavuje originálne obrazy slovenskej maliarky Mgr.art A.Krížovej.


Na týchto stránkach ponúkame výber z aktuálnej tvorby autorky. Jedná sa prevažne prírodné námety, ktoré sú hlavnou inšpiráciou maliarky. Štýlovo sa obrazy pohybujú od realistickejšie spracovaných námetov prevažne slovenskej prírody, po takmer abstraktnú tematiku, ktorá je určená prevažne na dopĺňanie dizajnu moderných interiérov.

Pri všetkých ponúkaných obrazoch autorka prihliadala na originálne spracovanie a tiež dôkladnosť technologického prevedenia. Každý z tu ponúkaných obrazov je jedinečný originál. Kópie, ani napodobeniny autorka neponúka.

Ponúkané maľby sú zhotovené na klasickom bavlnenom šepsovanom plátne a to jednak tradičnou technikou olejomaľby, ktorá ponúka tradičnejší spôsob spracovania tematiky modernou cestou, ale aj technikou akrylu na plátne, ktorá predstavuje obvykle súčasnejšie minimalistické kompozície.

Všetky obrazy majú povrch ošetrený niekoľkými vrstvami laku a zamaľované tiež bočné strany, takže obrazy už nie je nutné rámovať. Dodatočné rámovanie však samozrejme nevylučuje. Plátna sú natiahnuté na drevených blindrámoch. Tieto obrazy sú zhotovené ako solitérne výstupy, alebo sú vytvorené a ponúkané v tematicky blízkych sériách. V prípade otázok nás pokojne kontaktujte cez vnútornú poštu, radi Vám odpovieme.

čo o nás povedali Hodnotenia zákazníkov